Klinik Psikolog & Psikoterapist

  • Lisans: Hacettepe Üniversitesi – Psikoloji
  • Uzmanlık: ODTÜ – Klinik Psikoloji
  • Doktora: Işık Üniversitesi – Klinik Psikoloji (2017 – Tez aşamasında)
  • Çalışma Alanı: 18 yaş ve üzeri yetişkinler için bireysel psikoterapi
  • Psikoterapi Yaklaşımı: Psikodinamik Yönelimli Terapi
  • Çalışma Konuları: Yakın ilişki sorunu (arkadaş, romantik ilişkiler, aile vb.), iş veya akademik alanda yaşanılan sorunlar, depresyon, kaygı, öfke kontrol sorunları, stresle başa çıkma

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. ODTÜ Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nı bitirip uzmanlığını almıştır. Doktora eğitimine Işık Üniversitesi Klinik Psikoloji Lisansüstü Programı’nda devam etmektedir. Yüksek lisans tez çalışmasını Prof. Dr. Özlem Bozo danışmanlığında kanser hastaları ile travma sonrası stres bozukluğu ve travma sonrası büyüme alanında yürütmüştür.

Yüksek lisans öğrenimi boyunca çeşitli anaokullarında psikolog olarak ve Tübitak destekli bir projede proje asistanı olarak çalışmıştır. Yüksek lisans öğrenimi sonrasında çeşitli kurumlarda uzman psikolog olarak yetişkinlere terapi hizmeti vermiştir. 2015 yılından beri Işık Üniversitesi Maslak Kampüs Klinik Uygulama ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde Uzman Klinik Psikolog olarak öğrenci, akademik ve idari personel ile terapi çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca Işık Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde ve Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nda çeşitli dersler vermekte ve yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yetişkinlere psikodinamik yönelimli terapi hizmeti sunmaktadır.